.:Bill_Kaulitz:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Bill_Kaulitz:.

...
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Cha...Cha...Cha... tjp ir reykia Tomuj :D~

Go down 
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 67
Join date : 2007-11-05

Cha...Cha...Cha... tjp ir reykia Tomuj :D~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Cha...Cha...Cha... tjp ir reykia Tomuj :D~   Cha...Cha...Cha... tjp ir reykia Tomuj :D~ Icon_minitimeTr. 12 12, 2007 11:34 am

Ka tau reiskia myleti ta vieninteli?
Bill: Man tai graziausias budas parodyti tam zmogui kaip man jis rupi. Mano gyvenime meile uzima didziausia dali muzikoje ir paciam gyvenime. Manau kad meile yra svarbiausias salykas kiekvieno zmogaus gyvenime.
Tom: Bill tai pasake per daug graziai (juokiasi) ,bet as su tuo nesutinku.Mano nuomone tai tik susizavejimas buna.Manau tikroji meile neegzistuoja. Visa tai tik iprotis, tik vienas prie kito pripranta.Zinote, as dar nebuvau isimylejes...
Bill: Taip, buvai tik nenori to pripazinti (visi juokiasi isskyrus Tom)
Tom: Leiskit man pabaigti.Niekada dar nesu pasakes merginai, kad ja myliu, nes as niekada nebuvau isimylejes.Esu turejes merginu, kuriom reikejo tik pasilinksminti ir tai nebuvo nesusipratimas.

O kaip apie Ann-Katrin?
Tom: Nenoriu vel visko kartoti. Apie ja neturiu nieko gero pasakyti. Ji norejo mane suzlugdyti ir mano grupe. Jai nepavyko...nesvarbu

Kada buvo jusu pirmas kartas (seksas) ?
Tom: Man buvo 13 metu (juokiasi), bet nenoriu pasakoti detaliu...pasakiau sau, kad pakanka.
Georg: Buvo pirmas kartas, bet ne taip anksti kaip Tom (juokiasi)...Buvau 17 metu, tai buvo spontaniska.

Kaip tu Bill?
Bill: Ka as (juokiasi) ?

Ar esi turejes lytiniu santykiu?
Bill: Gal ir taip gal ir ne...(juokiasi)

Kaip tai suprasti?
Bill: Na, gal turejau, gal ir ne...

Ka galite pasakyti apie jusu didziausia nepasitikejima sekse, meleje, su merginomis ir pan. ?
Tom: Turejau ju daug, bet stai apie viena papasakosiu. Karta ejau i mokykla, tai dar pries musu karjera buvo. Turejau mergina ir mes buvome daug nueje...Sklido gandai, kad as snekejau apie ja, kad ji bloga lovoje...Bet as taip nesakiau, istikruju...bet viena diena stovejau stadione su draugais ir pamaciau ja einant tiesiai link manes (juokiasi)...ir ji sudave man!
Bill: Bet tai nebuvi paprastas pliaukstelejimas, tai buvo didelis pliaukstelejimas.
Tom: Taip, ir Bill ten buvo...ir tai nebuvo paprastas pliaukstelejimas, jos rankos buvo stiprios todel is pykcio mano veidas pasidare raudonas.
Bill: Visa mokyklas juokesi...
Tom: Taip taip...ir tu juokeisi...is savo brolio...dvynio...
Bill: Butumete mate tai...Mergina buvo visa raudona (buvo graziai pikta).Siaubinga!!!
Tom: Tai buvo baisiausia! taip taip klausykites...
Bill: Kol nepradejai noriu pasakyti, kad jam taip atsitinka daugybe kartu...
Tom: Turejau savo mergina...
Bill: Savo mergina? Norejai pasakyti mergina, kuri norejo sekso!
Tom: Aha...Tai nejuokinga (juokiasi) tesiu...ir mergina, kuria daznai lankydavau, taip pat buvome pas mane, pas ja...Kai buvome pas ja...Buvo tikri, kad niekas mums nesukels nepatogumu, taigi galejome dayti ka norejome, tiesa? karta pas ja mes norejome tai padaryti, na mes snekejomes ir staiga ji pradejo mane buciuoti...Pasakiau jai, kad negaliu sustoti...ir tai ivyko..mes mylejomes...ir poto (juokiasi) prie duru (juokiasi)...
Bill: Baik juoktis ir tesk...
Tom: Prie duru stovejo jos tevai!!! Nezinau kaip taip ivyko...As greitai apsirengiau, atisveikinau su mergina ir islekiau...
Bill: Bet tai ne viskas! Po savaites Tom ir as buvo prekybos centre nusipirkti uzkasti kelionei. Ejome link savo tecio. Pries mus buvo keli zmones ir mes stovejome ir "apziurinejome" prezervatyvus. Mes stebejomes kaip zmones gali rinktis prezervatysus pagal spalva ir kvapa. Tada Tom paeme ir pasake: "Paimsiu situos". bet zinoma jis juokavo (juokiasi dvyniai)...Kai tos merginos tetis (kuris buvo uz musu) pasake, kad jo dukra megsta braskini kvapa ir padave Tom raudona pakeli (juokiasi). Negalejau sustot ir baigt juoktis. Bet Tom atsisuko ir pasake: "Bill, palauksiu taves priekyje", bet tai nebuvo pabaiga. Tas vyras pasake, kad sumokes uz prezervatyvus ir paklause manes koki kvapa ir spalva megsta Tom. As juokiausi ir padaviau jam arbuzinius prezervatyvus. Susimokejau ir isejau.Mes su Tom juokemes 5 minutes. Ir beisvykstan namo tas vyras sustojo ir pasake Tomui : "Klausyk vaikine, as per jaunas tapti seneliu (ir padave jam prezervatyvus), cia tau ir mano dukrai, bukit atsargus".Tom stovejo kelias minutes ir tada pasake: "Klausykit, gal as dar jaunas, bet nereiskia, kad kvailas. Turiu daugybe prezervatyvu savo namuose, ir tai vienintelis dalykas ko man is jusu reikia tai prezervatyvai. Zinoma, jei jau taip rupinates tai mes su jusu dukra nesame kartu. Bet aciu.Ir nesijaudinkite, nes manau kad sitie prezervatyvai man ir mano panelei tikrai patiks (juokiasi)...
Bill: Tom apsisuko ir nuejo. As atsiprasiau to vyro ir nuejau pas Tom...
Tom: Kai paminejau kita mergina, tai as jos net neturejau. Tiesiog reikejo atsikratyti tuo vyru. Bet zinau, kad taip izeidziau jo dukra...
Bill: Tiesa.Tu pirmas ja metei.Ji verke, skambindavo man ir klausdavo apie tave ir seksa...Aciu Tom, tu saltakraujis...
Tom: Na,taip jau pasielgiau!
Georg: Jus nezinote ka reiskia gyventi su saltuoju roku
Gustav: Georg tu ne ka geresnis uz ji (juokiasi)

Aciu kad buvote musu sveciais, ir Tom linkiu sekmes meileje!!!

Tom: Ir jums aciu, ir jei kalbant apie meile,tai...
Atgal į viršų Go down
https://bill.forumlt.com
 
Cha...Cha...Cha... tjp ir reykia Tomuj :D~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
.:Bill_Kaulitz:. :: Wiskas apie Bill :: Interwiukay ;D~**-
Pereiti į: